Rohová predsieň na mieru
0

Rohová predsieň na mieru

  • Dostupnosť: Skladom

Vitajte v dokonale zorganizovanej predsieni vďaka rohovej zostave na mieru.

Táto jednoduchá ale funkčná zostava priniesla do bytu množstvo úložného priestoru. 


Rohová predsieň je navrhnutá s dôrazom na detail, aby zabezpečila optimálne využitie priestoru v byte. Zostava zahŕňa vešiakový panel so sedením v drevodekore, zásuvky a skrine s množstvom úložného priestoru, ktorý je nevyhnutný pre organizovaný domov. Vysoká zostava po strop šikovne zamaskovala potrubia a stupačky v byte.


Na policiach a vešiakových tyčiach je dostatok miesta na oblečenie, topánky a ďalšie doplnky. Zásuvky sú ideálne pre uskladnenie menších predmetov a udržanie poriadku v predsieni. Rovnako žehliaca doska, vysávač, metla a čistiace prostriedky nájdu svoje miesto diskrétne zabudovaných úložných priestoroch.


Okrem úžasnej funkčnosti sa naša rohová predsieň vyznačuje aj moderným dizajnom. Použitý dekor z kašmíru prináša do domova pocit  elegancie. Biela matná farba dopĺňa celkový vzhľad, pričom sa ľahko prispôsobuje rôznym štýlom interiéru.


Doprajte si dobre usporiadanú predsieň so všetkým potrebným pre váš komfortný domov. Kontaktujte nás, navrhneme vhodné riešenie aj do Vášho priestoru vstupnej haly.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Odporúčame k tomu