O nás - predajňa
0

O nás - predajňa

História

Majiteľ Martin Beták pracuje s nábytkom už viac ako 40 rokov. V roku 2000 založil firmu Nábytok Beták. Odborné vzdelanie, prax predajcu nábytku a návrhára kuchýň sú cenné skúsenosti majiteľa rodinnej firmy. Práve odbornosť majiteľa je zárukou kvality našich produktov a služieb. Rovnako desať tisíce spokojných zákazníkov. 


Filozofia

Dávame za pravdu starému známemu výroku "Nie sme taký bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné výrobky". Aj dnes sa potvrdzuje, že najlacnejšie nákupy nie sú spravidla najvýhodnejšie. Nižšia cena sa dá dosiahnuť nižšou kvalitou výrobných materiálov, menej kvalitným remeselným spracovaním a prejaví sa kratšou životnosťou výrobku. Starostlivo vyberáme kvalitné slovenské sedačkypostelekuchyne a nábytok, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a štýlu. Je našim poslaním podieľať sa na jedinečnej atmosfére vašich domovov. 


Dodávatelia

Veríme v poctivé slovenské výrobky. Naše portfólio tvoria produkty od pätnástich slovenských výrobcov, ktorí spĺňajú odborné kritériá a požiadavky majiteľa firmy. Vážime si overené dlhoročné partnerstvá.


Naša predajňa