Buková posteľ Daša s úložným priestorom
0

Buková posteľ Daša s úložným priestorom

  • Výrobca: NR
  • Dostupnosť: 6-8 týždňov
  • 907€

  • Bez DPH: 756€

Dostupné možnosti

Táto drevená posteľ Dáša je skutočne nádherný kus nábytku, ktorý vyniká nielen svojou krásou, ale aj pevnosťou a trvanlivosťou. Je vyrobená z kvalitného masívneho bukového dreva a má hrúbku nôh 4 cm, čo zaručuje jej pevnosť. Vysoké čelo postele pri hlave a jej dokonalé proporcie ju robia ideálnou voľbou pre každú spálňu. Jej povrchová úprava ekologickým lakom s možnosťou morenia podľa vzorkovníka robí túto posteľ nielen krásnou, ale aj ekologicky prijateľnou. Ak hľadáte spoľahlivú a krásnu posteľ, táto je pre vás tou správnou voľbou.

Jej dno úložného priestoru je z materiálu MDF v hrúbke 1 cm, v ktorom sú navŕtané diery pre lepšiu cirkuláciu vzduchu. Spodok úložného priestoru je umiestnený cca 10 cm nad zemou, čo umožňuje ľahké čistenie pod postelou.

Jej výška čela pri hlave je 100 cm a výška čela pri nohách je 50 cm. Výška po vrch bočníc je 49 cm. Hrúbka nôh postele je 4 cm a hrúbka čiel a bočníc je 2,5 cm. Tieto rozmery sú ideálne pre väčšinu spální, no ak by ste potrebovali iné rozmery, nie je problém objednať túto posteľ aj na mieru.


Rozmery:

Výška čela pri hlave 100 cm

Výška čela pri nôh 50 cm

Po vrch  bočnice 49 cm

Hrúbka nôh 4 cm

Hrúbka čiel a bočníc 2,5 cm

Možnosť výroby aj na mieru!

Rošt ani matrac nie je v cene postele!
Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Odporúčame k tomu