0

Čalúnená posteľ NEPTUN

  • Výrobca: BLANAR
  • Dostupnosť: 5-7 týždňov
  • 265€
  • 215€

  • Bez DPH: 179€

Dostupné možnosti

Posteľ NEPTUN

Lôžko má mechanický polohovací lamelový rošt, ktorý umožňuje polohovanie hlavy v siedmych polohách a nôh v jednej polohe. Na lamelovom rošte je voľne položený matrac, ktorý je vybavený textilným, snímateľným a prateľným poťahom. Pri výbere postele je možnosť zvoliť aj variantu bez matraca. Úložný priestor lôžka sa otvára pomocou plynových piestov od nôh postele. Váľanda je dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach. Rošt P11 s elektrickým polohovaním hlavy je možné objednať s príplatkom 155,-€.


Rozmery š / d / v:

Rozmer lôžka: 90×200cm

Celkové rozmery: 97×207×53cm


Výška ložnej plochy:

bez matracov: 38 cm

s matracom Nelly: 53 cm


Max. odporúčana nosnosť:

bez matracov: 130 kg

s matracom Nelly: 110 kg


Popis matracov:

NELLY - Matrac z kvalitných pen, vyrobená bez použitia lepidiel. Jadro je zložené z dosiek z polyuretanových pen o nižšej a vyššej tuhosti, čo umožňuje výběr mäkšej a tvrdšej strany matraca. Výška matraca v poťahu je 15 cm. Odporúčaná nosnosť do 110 kg.


Popis roštu:

P12 - Lamelový rošt ponúka mechanické polohovanie hlavy (7 polôh) a nôh (1 poloha). Skladá sa z 28 lamiel uložených vo výkyvných kaučukových puzdrach. Ľahšiu manipuláciu pri otváraní úložného priestoru zaisťujú plynové piesty. Rošt je doplnený o popruh proti preťaženiu. Rošt je samostatne nepredajný

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie