Zariadime celý byt alebo dom kvalitným slovenským nábytkom
0

Interiér na kľúč: zariadime celý byt alebo dom kvalitným slovenským nábytkom!

0

Interiér na kľúč: zariadime celý byt alebo dom kvalitným slovenským nábytkom!

Ak plánujete zariadiť váš byt alebo dom novým nábytkom a kuchynskou linkou na mieru, ponúkame vám kompletné riešenie. Sme profesionálna firma so skúsenosťami v oblasti interiérového dizajnu a výroby nábytku na mieru. Zabezpečíme presné vymeranie priestoru, konzultáciu s interiérovým dizajnérom, výber spotrebičov a doplnkov, výrobu a následnú montáž kuchynskej linky a nábytku.


Pri návrhu interiéru využívame 3D vizualizáciu, ktorá vám pomôže predstaviť si výsledný vzhľad priestoru ešte pred tým, ako sa začne výroba. Sme zameraní na kvalitu a precíznosť pri výrobe nábytku a kuchynských liniek, ktoré sú vyrobené na Slovensku so špeciálnym vákuovým lisom. Vďaka výrobe na mieru môžeme naplno využiť celý priestor kuchyne i atypické časti.


Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi spotrebičov, odsávačov pár, drezov, batérií, pracovných dosiek a doplnkov. V ponuke máme nerezové i kameninové (silgranitvé) drezy, vstavané i voľne stojace spotrebiče rôznych výrobcov, Zodiaq pracovné dosky z kameňa i klasické pracovné dosky s tesniacou lištou.


Pri podpise objednávky kuchyne na mieru berieme zálohu 10 - 50 % zo sumy a po dohode s vami zabezpečíme aj dovážku a montáž. Naši skúsení montážnici vám zabezpečia profesionálnu montáž nábytku a kuchynskej linky, vrátane osadenia drezu či varného panela.


Za službu zamerania priestoru a 3D vizualizáciu vám neúčtujeme poplatok, ak ste naším zákazníkom a objednávate u nás kuchyňu na mieru. Cena tejto služby je 100 €/miestnosť (pri návrhu celého bytu/domu cena dohodou), ktorú Vám odrátame z celkovej hodnoty objednávky.


Investujte do kvalitného nábytku na mieru, ktorý Vám zabezpečí nielen praktické využitie priestoru, ale aj útulnú a príjemnú atmosféru v interiéri. Naša firma Vám ponúka profesionálny prístup a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Sme presvedčení, že spokojnosť a dôvera našich zákazníkov je dôkazom našej kvality a zodpovednosti.


Ak máte záujem o zariadenie interiéru alebo kuchyne na mieru, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme a pomôžeme Vám zrealizovať Vaše predstavy o dokonalom domove.