0

Dubová posteľ Emily s úložným priestorom-rúžové čalunenie

  • Výrobca: NR
  • Dostupnosť: 6-8 týždňov
  • 1 525€

  • Bez DPH: 1 271€

Dostupné možnosti

Drevená posteľ Emily je prekrásnym kúskom nábytku, ktorý bude skvelou voľbou pre každú spálňu. Je vyrobená z kvalitného masívneho dubového dreva a má povrchovú úpravu ekologickým lakom, ktorý umožňuje možnosť morenia podľa vzorkovníka. Čalúnenie hlavového čela v ružovej farbe pridáva posteli osobitý šmrnc a dokáže ju skvelo doplniť s ostatným nábytkom.

Posteľ má elegantný dizajn, ktorý dodáva vášmu interiéru štýlový a nadčasový vzhľad.

Posteľ je veľmi robustná a pevná, pričom vyniká svojou kvalitou a dlhou životnosťou. Rozmery postele sú dostatočne veľké pre dvoch dospelých a poskytujú dostatok pohodlia počas spánku.

Dno úložného priestoru má hrúbku 1 cm a v ňom sú navŕtané diery pre lepšiu cirkuláciu vzduchu. To pomáha udržiavať veci uskladnené v úložnom priestore vo vyššej kvalite a zabezpečiť im lepšiu ochranu.

Posteľ má výšku čela pri hlave 112 cm a pri nohách 50 cm. Hrúbka bočníc je 4 cm. Čalúnené čelo má hrúbku 8 cm a spolu s celkovou konštrukciou vytvára robustný a pevný kus nábytku.

Celková váha postele je 130 kg a možno ju objednať aj na mieru. Rošt ani matrac nie sú zahrnuté v cene postele, no vďaka širokej škále dostupných typov roštov a matracov si môžete vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a preferenciám.


Rozmery:

Výška čela pri hlave: 112 cm.

Výška čela pri nohách: 50 cm.

Hrúbka bočníc: 4 cm.

Hrúbka Čalúneného čela: 8 cm.

Váha - 130 kg

Možnosť výroby aj na mieru!

Rošt ani matrac nie je v cene postele!

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Odporúčame k tomu