0

Čalúnená posteľ OLÍVIA

  • Výrobca: BLANAR
  • Dostupnosť: 5-7 týždňov
  • 589€
  • 479€

  • Bez DPH: 399€

Dostupné možnosti

Čalúnená posteľ OLÍVIA s nádherným čelom prešitým do obdĺžnikov má mechanický polohovací lamelový rošt, ktorý umožňuje polohovanie hlavy v siedmych polohách a nôh v jednej polohe. Na lamelovom rošte je voľne položený matrac, ktorý je vybavený textilným, snímateľným a prateľným poťahom. Pri výbere postele je možnosť zvoliť aj variantu bez matraca. Úložný priestor lôžka sa otvára pomocou plynových piestov od nôh postele. Posteľ je dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach. Rošt P11 s elektrickým polohovaním hlavy je možné objednať s príplatkom 289,-€.


Rozmery š / d / v:

Rozmer lôžka: 180 × 200 cm Celkové rozmery: 199 × 206 × 102 cm


Výška ložnej plochy:

bez matracov: 38 cm

s matracom Nelly: 53 cm


Max. odporúčaná nosnosť: 130 kg


Popis matracov:

NELLY - Matrac z kvalitných pen, vyrobená bez použitia lepidiel. Jadro je zložené z dosiek z polyuretanových pien o nižšej a vyššej tuhosti, čo umožňuje výber mäkšej a tvrdšej strany matraca. Výška matraca v poťahu je 15 cm. Odporúčaná nosnosť do 110 kg.


Popis roštu:

P12 - Lamelový rošt ponúka mechanické polohovanie hlavy (7 polôh) a nôh (1 poloha). Skladá sa z 28 lamiel uložených vo výkyvných kaučukových puzdrách. Ľahšiu manipuláciu pri otváraní úložného priestoru zaisťujú plynové piesty. Rošt je doplnený o popruh proti preťaženiu. Rošt je samostatne nepredajný

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie