Buková rozkladacia posteľ Sára
0

Buková rozkladacia posteľ Sára

  • Výrobca: NR
  • Dostupnosť: 6-8 týždňov
  • 722€

  • Bez DPH: 602€

Dostupné možnosti

Drevená rozkladacia posteľ Sára je vyrobená z kvalitného a trvanlivého masívneho bukového dreva, ktoré poskytuje pevnosť a stabilitu. Jej povrchová úprava zaručuje ochranu dreva pred poškodením a rôznymi vonkajšími vplyvmi. S možnosťou morenia podľa vzorkovníka si môžete prispôsobiť farbu postele vašim predstavám a interiéru.

Jednou z výhod tejto postele je, že sa jednoducho rozkladá a premení sa tak z jednolôžka na dvojlôžko. V zloženom stave má rozmery 200x90 cm a v rozloženom stave 200x180 cm. Navyše, súčasťou postele sú aj dva praktické úložné priestory na kolieskach, ktoré sú vhodné na uskladnenie posteľnej bielizne alebo iných vecí.

Posteľ je vybavená kvalitnými roštmi, ktoré zabezpečia dostatočnú oporu a pohodlie pre vaše telo počas spánku. Materiál postele má hrúbku 2,5 cm a výška zadného čela, teda zábrany, je 90 cm. Výška bočných čiel je 55 cm a výška úložného priestoru 34 cm.

S touto posteľou získate nielen pekný a funkčný kus nábytku, ale aj praktické riešenie pre optimálne využitie priestoru vo vašej izbe.

2x úložný priestor na kolieskach.

V cene postele sú aj rošty.

Rozmery:

Hrúbka materiálu 2,5 cm

Výška zadného čela-zábrana  90cm

Výška bočných čiel  55 cm

Výška šuplíka 34 cm


Možnosť výroby aj na mieru!

Matrac nie je v cene postele!

VIDEO NÁVOD


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Odporúčame k tomu